Posouváme
hranice možného

Naše technologie jsou založeny na pečlivé analýze a důkladném testování. Přinášíme tak na trh produkty nejvyšší kvality a spolehlivosti.

Výhody produktů od Schliegeru

Nadstrandardní
záruky

Fotovoltaiky představují dobrý způsob jak firmám ušetřit peníze za elektřinu.

Pozáruční
servis

Fotovoltaiky představují dobrý způsob jak firmám ušetřit peníze za elektřinu.

Okamžitá výměna
v případě poruchy

Fotovoltaiky představují dobrý způsob jak firmám ušetřit peníze za elektřinu.

Klíčové komponenty sestavy

Nejúčinnější bezrámový panel

Patentované bezrámové fotovoltaické panely o výkonu 550 Wp dosahují o 6–15 % vyšší účinnosti oproti běžným panelům stejného výkonu. Bezrámová konstrukce snižuje usazování nečistot a podporuje samočištění volně tekoucí vodou.

Naše
záruky

25let

na 85% výkon panelů

12let

na mechanické části panelů

10let

na instalaci panelů

1/3 Cut technologie

1/3 Cut solární článek je jeden článek rozdělený na tři rovnoměrné části. Fotovoltaický panel používající články 1/3 Cut o stejné velikosti a množství, dokáže vyrábět o 1,85 % více energie než panel s technologií článků Half-cell.

1/3 Cut

550+ Wp

Střídač SolarEdge

Třífázový střídač SolarEdge s technologií Synergy s výkonem až 100 kW a připojením k síti nízkého napětí. Koncepce střídače je založena na malých a snadno instalovatelných primárních a sekundárních zařízeních. Lze je namontovat na stěnu s minimálními nároky na prostor. K instalaci jsou potřeba pouze 2 osoby. Nová řada zařízení Synergie nabízí také možnost předběžného uvedení do provozu. Zejména pro EPC to dále usnadňuje přejímku jednotlivých montážních úseků.

Optimizér SolarEdge

Optimalizátory výkonu SolarEdge jsou stejnosměrné měniče DC-DC připojené k fotovoltaickým modulům, které zajišťují maximální energetický výkon tím, že provádějí nezávislé vyhledávání maximálního provozního bodu (MPPT) na úrovni modulu. Optimalizátory výkonu regulují napětí řetězu na konstantní úrovni bez ohledu na délku řetězu a okolní podmínky. Každý optimalizátor napětí také přenáší do střídače údaje o provozu modulu prostřednictvím stejnosměrného napájecího kabelu.

Vzdálený přístup a monitoring

SolarEdge je revoluční systém, který změnil způsob, jak sledujeme výkon fotovoltaických elektráren. Aplikace nabízí intuitivní rozhraní pro sledování výkonu a výroby fotovoltaiky v reálném čase, s ohromující přesností. Systém umožňuje monitorovat elektrárnu až na úrovni jednotlivých panelů přes mobilní aplikaci nebo počítač. Umožňuje tak dokonalý dohled a vzdálenou správu výkonu a výroby.

Fotovoltaika řízená umělou inteligencí

Umělá inteligence ovládá A.I. Ready produkty. Rozhoduje, zda je cena rentabilní pro prodej nebo je nyní výhodnější energii spotřebovat v domácnosti nebo ji uložit do baterií na později.

V čem Vám umělá inteligence pomůže?

Zvýší

uživatelský komfort

Ušetří

náklady navíc až 30 %

Zkrátí

návratnost investice

Plánované uvedení Schlieger A.I. Box ve druhé polovině 2024.
S našimi produkty A.I. Ready budete připraveni na příchod již dnes.

    Připravíme vám individuální nabídku

    Ozveme se vám do 24 hodin